Claudia Tihan – zaspokoi twój każdy głód

Dziewczyna, która wcina pizzę i hamburgery ze swoim facetem to skarb. Z Claudią byłoby to możliwe. Warto dodać, że cudowna uroda i wielkie serce to niejedyne "składniki" tej francusko-kanadyjskiej piękności.

Claudia Tihan urodziła się 19 lutego 1997 roku w Kanadzie. Ma obywatelstwo kanadyjskie i pochodzenie etniczne francusko-kanadyjskie. Jej pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi, modeling i aktorstwo. Tańczy także od kilkunastu lat.

Dorastając, Tihan był zwykłą dziewczynką z rodziny z klasy średniej, która nie miała zamiaru stać się modelką. Jako nastolatka rzadko udzielała się w mediach społecznościowych i stroniła od towarzystwa. Los szykował dla niej inne plany.

Jak tylko zaczęła korzystać z popularnych portali, ludzie sami zaczęli dostrzegać, że drzemie w niej ogromny potencjał na zostanie modelką. Co zabawne, jednym z jej najpopularniejszych zdjęć była fotka, na której zajada się hamburgerem, ale często powtarza, że uwielbia też pizzę. I kto powiedział, że trzeba się rozbierać, żeby zwrócić na siebie uwagę.

W końcu tak zakręciła się w świecie influencerów, że jej ​​celem stało się zdobycie miliona obserwujących. Obiecała sobie, że gdy to osiągnie, uruchomi własną linię ubrań. Teraz sporo dziewczyn biega w jej seksownych ciuchach. Jednak ta śliczna, młoda dama ma też inne wielkie cele na przyszłość. Jej wymarzonym zawodem jest praca z dziećmi z zespołem Downa.

Przy tej galerii twoja kolacja będzie jeszcze smaczniejsza:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 01.09.2020