Cindy Prado – modelka bikini

Ta dziewczyna jest wprost stworzona do swojego zawodu, a gdyby go nie wykonywała, to byłoby to po prostu marnotrawstwo. Marnotrawstwo boskiego ciała, które prezentuje się idealnie w skąpym bikini.

Zapewne nie znasz Cindy Prado. Choć co prawda raz zdarzyło się nam o niej napisać, to jednak było to tak dawno, że zapewne mało kto to pamięta. Uważamy jednak, że popełniliśmy poważny błąd nie pisząc o Cindy od tak dawna, ponieważ odebraliśmy i Wam, i sobie, ogromną przyjemność z patrzenia na jej cudowne, seksowne ciało. Dlatego też teraz postanowiliśmy naprawić ten niewybaczalny błąd i wynagrodzić Wam te lata spędzone bez widoku ciała Cindy Prado.

Cindy to przepiękna modelka, która, jak już wspomnieliśmy, głównie pozuje do zdjęć bielizny, i to najpopularniejszych i najbardziej ekskluzywnych marek świata takich jak m.in. Agent Provocateur. Jest także modelką agencji Model Myhem, dzięki czemu znamy jej dokładne wymiary. A te są naprawdę boskie: 86-64-89.


Poza tym Cindy może się pochwalić przepięknym, dużym biustem (miseczka C; „c” jak cudo!), jak również zgrabnymi, jędrnymi pośladkami oraz słodką twarzyczką. Nic więc dziwnego, że konto tej ślicznotki na Instagramie śledzi już prawie 300 tysięcy fanów, a kolejne propozycje współpracy od producentów bikini, nieustannie zapychają jej skrzynkę mailową.

Sami z chęcią zaprosilibyśmy ją na prywatną sesję, ale zanim się to stanie (jeśli w ogóle), to musimy niestety nacieszyć się tylko jej fotkami z Instagrama. Choć te i tak są boskie.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Środa 28.09.2016