Christina Dreaming – kobieta ze snu

Christina urodziła się 25 czerwca 1992 roku w Stanach Zjednoczonych. Jako modelka zyskała ogromną popularność, dzięki swoim bardzo seksownym zdjęciom na Instagramie. Zaczęła publikować w 2015 roku, a dziś ma ponad 160 tys. obserwujących.

Seksowna brunetka w rzeczywistości nazywa się Christina Lawrence. Jest instruktorką jogi i pilatesu, a swoje prywatne i studyjne sesje prowadzi na całym świecie.

Christina od najmłodszych lat wiedziała, że ​​jej pasją jest połączenie umysłu, ciała i dobrego samopoczucia. Zaczęła trenować balet klasyczny, mając zaledwie 3 lata.

Teraz jako dojrzała kobieta nie boi się odsłaniać swojego zgrabnego i opalonego ciała. Trzeba przyznać, że już po pierwszym spojrzeniu w jej oczy dochodzisz do wniosku, że to kobieta z twoich snów.

Przeglądając jej profil, można dostrzec, że Christina uwielbia bawić się modą w bardzo kuszący sposób. Mimo że na większości zdjęć jest niemal w samej bieliźnie, to zachowuje przy tym elegancję, a te dwie rzeczy nie zawsze chodzą ze sobą w parze.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA NA ZDJĘCIACH:


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Piątek 27.03.2020