Celine Farach - pełne kształty modelki

Niektóre jej koleżanki z branży są o nią trochę zazdrosne. Według nich, Celine ma dość duże biodra, w porównaniu do innych dziewczyn sprzed obiektywu. My uważamy, że jest to jej prawdziwy atut! Sama zainteresowana na pewno nie ma kompleksu na tym punkcie.
celine-farach.jpg

Celine Farach urodziła się i wychowywała oraz mieszka w Miami. Ale jej uroda i nazwisko wskazuje na dość egzotyczne korzenie. Jednak Sieć nie wypluwa zbyt wielu informacji na jej temat, więc możemy tylko obstawiać, że jej przodkowie mogli pochodzić z Turcji lub np. Maroka.

Wiemy na pewno, że urodziła się 22 sierpnia 1997 roku. Jest młodziutka, ale już ma wiele sukcesów za sobą. Była główną twarzą kampanii ciuchów dziecięcych oraz, gdy podrosła, coraz częściej pojawiała się również w katalogach z bielizną. Tę zresztą uwielbia, co widać po jej instagramie, Widać tam również, że podstawową stylizacją Celine jest bikini i świetnie się czuje w strojach kąpielowych. Ale jak się mieszka w Miami, to takie skąpe stroje są codziennością. Poza tym Celine Farach występowała w teledyskach Pitbulla i Flo Rida.Nadal zajmuje się modelingiem, ale dużo czasu spędza nad szlifowaniem swojej pierwszej płyty z muzyką. Sama pisze teksty i komponuje utwory. Tytuł albumu to „Respect”, czyli szacunek. Jest on nieprzypadkowy.

Celine walczy na co dzień z hejterami w Internecie oraz z prześladowaniem młodych ludzi w szkołach, gdyż sama była niegdyś dręczona. Dziewczyna zrobiła więc to, co powinno się zrobić w takich sytuacjach – stawić w końcu czoła oprawcom. Do tego obfita kariera modelingowa, własna płyta, piękne ciało i oryginalna uroda. A panna Farach ma dopiero 19 lat.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Wtorek 06.12.2016