Cassandre Davis – bizneswoman w bikini

Myślisz, że znasz się na biznesie? Ta dziewczyna wyprowadzi cię z błędu. Ona nie potrzebuje garsonek i długich spódniczek, a wszystkie sprawy potrafi załatwić, leżąc w bikini na plaży.

Casi urodziła się 9 września 1987 roku w Meksyku. Zapewne to tamtejszy gorący klimat wpłynął na to, że wystarczy na nią spojrzeć, żeby być całkowicie mokrym. Równie upalne jest miejsce, w którym dorastała, czyli Miami na Florydzie.

To miejsce na Ziemi jest doprawdy wyjątkowe. W końcu to już kolejna seksowna blondynka, która pochodzi z tego gorącego rejonu. Ostatnio wspominaliśmy o pięknej Lynie Perez, która też ozdabia plaże Miami i paraduje głównie w bikini.

Jednak nie tylko uroda charakteryzuje naszą kolejną ślicznotkę. Ukończyła Pine Crest High School, po czym zapisała się na University of Florida, aby uzyskać dyplom z zarządzania biznesem.

W swojej edukacji Cassandre poszła jeszcze dalej, zdobywając tytuł magistra w biznesie międzynarodowym. Następnie zaczęła pracować jako konsultant ds. marketingu i modelka fitness w niepełnym wymiarze godzin.

Na szczęście nie utknęła w korpo rodem z warszawskiego Mordoru. Dzięki temu możemy oglądać jej ciało, którego nie musi zasłaniać formalnym wdziankiem.


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 21.07.2020