Carmen Electra - kiedyś i dziś

Kobieca do granic możliwości, gorąca i niegrzeczna – Carmen Electra, czyli niekwestionowany demon seksu numer jeden naszej planety.
shutterstock_126674375.jpg
Mimo że od pierwszej okładki CKM z udziałem tego kociaka minęło już kupę czasu (Carmen ma już 40 lat), Tara Leigh Patrick, znana wszystkim jako Carmen Electra nie przestaje zachwycać. Mimo upływu lat jej gorące ciało wciąż rozgrzewa do czerwoności, co czyni ją obiektem pożądania wśród oszołomionych panów i obiektem znienawidzenia wśród zazdrosnych pań.

Chcesz wiedzieć co u niej słychać?

Od 1999 roku Carmen zdążyła zostać twarzą Max Factor, wyjść ponownie za mąż, rozwieść się oraz zdobyć aż trzy Złote Maliny w kategorii najgorsza aktorka drugoplanowa, przez co udowodniła całemu światu, że jej talent aktorski kończy się na machaniu biustem w „Słonecznym Patrolu”. Carmen próbowała również swoich sił w zespole The Pussycat Dolls, gdzie wrażenie robiła raczej ponętnym tańcem, aniżeli dokonaniami wokalnymi. Kobieta wciąż działa również jako modelka i nieustannie rozpala zmysły milionów mężczyzn na całym globie…Dodał(a): ckm.pl, fot. FameFlynet Wtorek 12.06.2012