Cameron Diaz szczęśliwa po rzuceniu aktorstwa. Oto jej najgorętsze kreacje

Jarała nas w “Masce”, “Aniołkach Charliego”, “Złej Kobiecie” i bez względu na rok produkcji filmu, a co za tym idzie jej wiek, zawsze była mega seksowna i zabawna. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w “Sekstaśmie” z 2014 roku i nagle zniknęła z ekranów. Teraz przyznała, że była to dobra decyzja.
Wyświetl ten post na Instagramie.

#CameronDiaz #TinaCarlyle

Post udostępniony przez Cameron Diaz Fans (@cameron_diaz_p)


Cameron Diaz z pewnością jest jedną z najsłynniejszych, a zarazem najseksowniejszych aktorek w Hollywood. Mimo że wciąż otrzymywała propozycję grania, zdecydowała, że ma dość blasku fleszy i czerwonych dywanów. W rozmowie z koleżanką po fachu Gwyneth Paltrow przyznała, że zerwanie z aktorstwem było wspaniałym uczuciem.

"Wreszcie odzyskałam spokój ducha, bo mogłam naprawdę o siebie zadbać. Wiem, że wielu ludzi tego nie zrozumie, ale praca na tak wysokich obrotach, bycie osobą publiczną, nieustannie obserwowaną i komentowaną, bywa bardzo intensywne i przytłaczające. W pewnym momencie zatrzymałam się i spojrzałam na swoje życie. Zdałam sobie sprawę z tego, że nie chcę oddawać tak dużej jego części” – zdradziła Cameron.

Otwarcie przyznajemy, że od 2014 roku tęsknimy za Cameron, ale z drugiej strony cieszymy się jej szczęściem. W końcu filmy z jej udziałem nigdzie nie zniknęły, a nam udało się zebrać kilka postów w sieci z jej najgorętszymi kreacjami nie tylko aktorskimi.

Maska
Wyświetl ten post na Instagramie.

. سکانسی از فیلم کمدی به یاد ماندنی «ماسک» با بازی جیم کری ، کمرون دیاز و البته سگ بازیگوش مکس😅 جالبه بدونید این اولین فیلمی بود که کمرون دیاز بازی کرد و تا قبل از اون تنها مدل بود. ******* 🎬 The Mask Director : Chuck Russell Casts : Jim Carrey, Cameron Diaz Year : 1994 IMDB : 6.9/10 ******* برای‌ دیدن سایر پست‌ها پیج رو فالو کنید. 👉follow @high_movies 👈 👉follow @high_movies 👈 👉follow @high_movies 👈 . . . . . . . . . . #سکانس_برتر #سکانس_فیلم #سکانسهای_ناب #سکانس_ماندگار #سکانس_طنز #فیلم #فیلم_خوب #فیلم_خوب_ببینیم #سینما #سینمای_جهان #هالیوود #فیلم_کمدی #فیلم_طنز #جیم_کری #ماسک #فیلم_ماسک #کمرون_دیاز #کامرون_دیاز #معرفی_فیلم #کمدی #jimcarrey #camerondiaz #themaskmovie #themask #kisses #high_movies #در_خانه_بمانیم #فیلم_خارجی #سینمایی_خارجی

Post udostępniony przez High Movies (@high_movies)


Aniołki Charliego

Zła Kobieta


Dalej jesteś spragniony Cameron? W takim razie sprawdź jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 07.08.2020