Caithleen Heffernan - bikini fitness

Caithleen Heffernan udowadnia, że życie zaczyna się po trzydziestce. Większość dziewczyn narzeka na słaby metabolizm, brak czasu, obowiązki, zmęczenie i hormony, podczas gdy ta laska, które lubimy określać mianem `bikini fitness`, pokazuje jak świetnie można wyglądać w stroju kąpielowym i nago.
Caithleen-Heffernan.jpg

Jak sama mówi, ma obsesję na punkcie zdrowego odżywiania się. Z tym że w jej wydaniu, to nie jest rezygnacja z ulubionych posiłków czy nawet słodyczy. Czasem wystarczą drobne modyfikacje, by potrawy, które jesz na co dzień, stały się zdrowe i mniej kaloryczne. Właśnie z myślą o dziewczynach, które nie lubią się głodzić ani odmawiać przyjemności, założyła swój kanał na instagramie, twisterze oraz bloga. Wszelkimi kanałami motywuje kobiety, które chcą podobać się sobie i swoim mężczyznom.

Caithleen Heffernan je siedem posiłków dziennie, by mieć energię na wizytę w siłowni 4-6 razy w tygodniu. Ale to nie znaczy, że przerzuca tam cały czas żelastwo. Ćwiczy z trochę z ciężarami, a trochę ruchowo. Dla relaksu uprawia jogę. Jej determinacja pozwoliła jej przejść na zawodowstwo w dziedzinie bikini fitness. Startuje w krajowych konkursach i ma kartę profesjonalnej zawodniczki.
Oczywiście nie jest wyznacznikiem ideału dla każdej kobiety i mężczyzny, ale wystarczy nieco zmodyfikować jej podejście, by osiągnąć satysfakcjonujące efekty. Swoją dziewczynę możesz zachęcić odsyłając ją do przepisu na truskawkowe lody sernikowe autorstwa Caithleen. Gdy zobaczy, że jedząc takie rzeczy, można wyglądać jak ta modelka, z pewnością zajmiesz ją na parę wieczorów, tak by spokojnie obejrzeć Ligę Mistrzów.

Dodał(a): buddy / fot.: instagram.com/bikinimodelcook Środa 02.04.2014