Brittney Palmer – zjawiskowa ring girl UFC

Ta dziewczyna przyciąga na galę UFC więcej kibiców niż niejedna walka. I nie ma co się dziwić, bo jest nie tylko piękna, ale także bardzo lubiana wśród entuzjastów MMA.

Zjawiskowa modelka ma 32 lata i pochodzi z Utah w USA. Ze sportami walki jest związana od 2011 r., a w 2012 r. otrzymała swoją pierwszą nagrodę, dla Ringcard Girl of the Year 2012. Z kolei w 2013 roku była laureatką World MMA Awards.

Jednak nazwać ją tylko ring girl byłyby ogromnym niedomówieniem, bo w tej pięknej kobiecie drzemie prawdziwa dusza artystyczna. Brittney maluje nowoczesne obrazy, które zwracają uwagę amatorów sztuki.

Na swoich pracach przedstawia abstrakcyjne wzory, nieoczywiście przedstawione przedmioty oraz artystów, którzy są dla niej inspiracją. Do wykonania swoich dzieł używa wielobarwnych farb.

Artystka sprzedaje malunki na swojej stronie internetowej. Co ciekawe można tam zakupić zarówno oryginały, jak i drukowane kopie prac. Na dodatek niektóre z nich naniesiono na odzież, która też jest dostępna do nabycia w sklepie internetowym.

Na jej Intagramie pojawiła się sesja, która została uznana przez Hiszpański dziennik "Marca" za przekroczenie granic cenzury, bo pozowała nago. My uważamy jednak, że mając tak piękne ciało, nie ma czego się wstydzić, a sesja została wykonana ze smakiem.

ZOBACZ GALERIĘ:


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. instagram Środa 04.03.2020