Brit Manuela – ślicznotka wysokich lotów

Piękne kobiety wcale nie spadają z niego, ale ta ślicznotka często dryfuje w chmurach. I nie chodzi o zagłębianie się we własnych marzeniach, a o latanie prawdziwym samolotem.

Brit urodziła się 27 stycznia 1994 roku w Stanach Zjednoczonych. Wychowywała się w Kaliforni w Los Angeles i już od dziecka była prawdziwym żywym srebrem. Ciągłe i wszędzie było jej pełno i nie dawała spokoju swoim rodzicom. W końcu zdecydowali, że wyślą żwawą córkę na lekcję gimnastyki, żeby spożytkować swoje pokłady energii w jakiś pożyteczny sposób.

Do dziś jest wielką fanką sportu a jej ulubionym jest baseball i softball. Dorastając, często grała ze swoim ojcem, a gdy poszła do szkoły wstąpiła do dziewczęcej drużyny baseballowej. Była jednak na tyle dobra, że częściej grała z chłopakami, od których miałą mocniejsze uderzenie. Teraz jako dorosła kobieta, lubi oglądać mecze swojej drużyny.

Warto dodać, że oprócz sportu, fitnessu i modelingu lubi też inne aktywności, a przede wszystkich wychodzenie ze strefy komfortu. W swoich social mediach przyznała, że kiedyś bała się latać samolotami. W końcu przełamała swój strach i nawet usiadła za sterami jednego z nich. Oczywiście pod nadzorem doświadczonego pilota. 

W 2018 wyruszyła w samotną podróż po świecie. Miała już dość rutyny i niemal codziennych sesji zdjęciowych, dlatego zdecydowała, że nie zabierze ze sobą żadnych fotografów. Wszystkie fotki ze zwoedzonych miejsc robili jej nowo poznani ludzi. Jednak zboczenie zawodowe było silniejsze niż chęć pozostawienia na chwilę pracy.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 24.09.2020