Seksowna pani doktor - Marianne Fonseca

Uroda czasami chodzi w parze z inteligencją. Nieważne co najbardziej cenisz u kobiety, Marianne Fonseca posiada oba te walory.

Ta brazylijska modelka bardzo wcześnie zaczęła swoją karierę. Podróżuje po świecie odkąd skończyła 15 lat i zdążyła w tym czasie obejrzeć najpiękniejsze miasta na naszej planecie, a także plaże i wodospady, które zapierają dech w piersiach. Ale nie oszukujmy się. Nie zwróciliśmy na nią uwagi przez to, że lubi podróżować. Bo tak naprawdę zamiast zwiedzać świat wolimy siedzieć przed kompem i przeglądać Instagrama w poszukiwaniu niezłych lasek.

Właśnie dlatego Marianne Fonseca zatrzymała nas na swoim profilu nieco dłużej. Gdziekolwiek by nie była, robi tam seksowne selfie paradując w samej bieliźnie bądź bikini. Obnaża swe wdzięki, a zdecydowanie ma co obnażać. Do tego sprawia wrażenie zwyczajnej dziewczyny z sąsiedztwa i często wysyła buziaczki wprost do obiektywu. Wygląda wtedy o wiele lepiej niż zgraja przypadkowych koleżanek na Facebooku, robiących dziubki.


Grała już profesjonalnie w siatkówkę, czego efekty możemy zobaczyć, spoglądając na jej ciało. Od dziecka była aktywna, a nawet przez sześć lat tańczyła w balecie. Jak wiemy nie osiąga się takiej sylwetki z dnia na dzień, a potrzeba dużej ilości pracy i jeszcze więcej czasu. W tym wypadku poświęcenie się opłaciło.

Jakby tego było mało dziewczyna nie jest głupia. Nie wiąże swojej przyszłości jedynie z modellingiem. W planach ma zostanie onkologiem i pomaganie ludziom chorym na raka. Chętnie obejrzelibyśmy ją w fartuchu, nawet leżąc w szpitalnym łóżku. Pod warunkiem, że obok stałaby cała ekipa filmowa. Większość naszych ulubionych produkcji dokładnie tak się zaczyna.Dodał(a): Paweł Zieleń /fot.:https://www.instagram.com/marianne_fonseca/?hl=pl Czwartek 26.01.2017