Biblica piersi - American Boobs

Piersi niby nie są na wysokości oczu odbiorcy, ale że coraz bardziej się garbimy, to nasz wzrok wycelowany jest w cycki. Tak chciała natura.
Cover_AmericanBoobs_2d.jpg

Jakie są amerykańskie piersi? Duże, krągłe, sterczące, kształtne, symetryczne i seksowne. Młode, starsze, naturalne, powiększane. Dodatkowo, w tym albumie są nagie. Cycki Azjatek, mulatek, czarnoskórych, białych, jednym słowem – wszystkich przedstawicielek każdej rasy, wyznania i przekonania. Oczywiście posiadaczki naszych obiektów westchnień oraz fotografa Tima Jahnsa są pełnokrwistymi Amerykankami. A przynajmniej tak zapewnia wydawnictwo Goliath, które na swoim koncie ma wiele spektakularnych zbiorów poświęconych kobiecej cielesności pozbawionej jakiegokolwiek okrycia.Biblia piersi amerykańskich, które w języku Jankesów nazwane są słowem, które tłumaczy wszystko - „boobs”. Jeden wyraz określa obiekty pożądane przez wszystkich heteroseksualnych facetów na świecie. Bo umówmy się – niby nie są na wysokości oczu odbiorcy, ale że coraz bardziej się garbimy, to nasz wzrok wycelowany jest w cycki. Tak chciała natura.

Antologia piersi obnażonych - „American Boobs” autorstwa Tima Jahnsa jest do nabycia na stronie wydawnictwa Goliath. Zamawiaj i oglądaj bez wstydu.

Dodał(a): gianni / fot.: Goliath Wtorek 03.02.2015