Berenika Nienadowska – gwiazda „Mam Talent!” i mistrzyni pole dance

Gwiazda „Mam Talent!” oraz mistrzyni pole dance, czyli tańca na rurze, dla CKM wygina się w nieco innych okolicznościach. Czy pojedziesz z Bereniką na gorące wakacje?

CKM_08_18-Berenika-artykul.jpg

CKM: Czy taniec na rurze to sport?
Berenika Nienadowska: Oczywiście! Gwarantuję, że nigdzie indziej się tak nie zmęczysz. Podczas zajęć na rurce angażujesz wszystkie mięśnie – musisz być i silny i rozciągnięty.

CKM: Skoro to sport, to z pewnością najseksowniejszy na świecie.
Berenika: Nie będę się kłócić (śmiech). Są sporty, w których – umówmy się – zawodniczki nie wyglądają zbyt kobieco. W pole dance wyglądają jak supermodelki: zakładają obcasy i stroje, które muszą być mocno powycinane – nie tylko po to, żeby świetnie wyglądać, ale także żeby nie spaść z rurki.

CKM: Dobrze wiemy, co myślą zwykli faceci, oglądający taniec na rurze. A na co patrzą sędziowie? Liczy się to, że zawodniczka jest sexy, czy oceniają tylko czysto sportowe aspekty?
Berenika: Są dwa rodzaje zawodów: sportowe i artystyczne. Podczas imprez sportowych ocenia się według dość sztywnych reguł, np. czy szpagat rzeczywiście ma 180 stopni. Na zawodach artystycznych sędziowie mogą więcej. Jest tylko jeden warunek: jeżeli tancerka chce, to może wykonać choreografię zmysłową i kobiecą, byle
nie wulgarną.

CKM: Jaki rodzaj zawodów ty wolisz?
Berenika: Od samego początku jestem związana ze sportowym tańcem na rurze. Choć z drugiej strony niczego tak nie lubię, jak tańczyć w szpilkach, wykonywać fale i szpagaty, uderzać obcasami o podłogę...


CKM: Nasze zdjęcia są bardzo wakacyjne – słońce, plaża, morze. Byłaś na sesji
w swoim żywiole?
Berenika: Tak. Zdjęcia robiliśmy na Dominikanie, a ja uwielbiam jak jest ciepło. Mogę położyć się na plaży, poopalać, nie przejmować się tym, że zaraz trzeba biec do pracy.

CKM: Lubisz opalać się topless?
Berenika: Pewnie! Więc tak naprawdę ta sesja to było dla mnie prawie środowisko naturalne (śmiech).

CKM: Seks na plaży też lubisz?
Berenika: Lubię nieoczywiste miejscówki, ale jak sobie pomyślę o tym całym piasku wchodzącym w różne miejsca... To chyba jednak nie.

CKM: Więc na co wymieniłabyś plażę?
Berenika: Na łaźnię parową – tam jest i gorąco, i od razu wilgotno...

CKM: Tańczysz na rurze i robisz striptiz – co powiesz na taką grę wstępną?
Berenika: Dlaczego nie?

To był wywiad. Gorące zdjęcia Bereniki Nienadowskiej znajdziesz tylko wakacyjnym numerze CKM – już w kioskach!

CKM_08_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 27.07.2018