Batmanki

Początek maja to szczególna okazja do przypomnienia sobie, jak ten świat potrzebuje nieustraszonych nietoperzyc. Oto superbohaterki, przez które chciałbyś zostać ukarany za swe niecne czyny

tumblr_lcksir2CNC1qemq6uo1_1280.jpg

Mamy nadzieję, iż wczorajszy Dzień Pracy uczciłeś naprawdę godnie, czyli unikając pracy jak ognia, osiągając iście arcymistrzowski poziom w sztuce lenistwa.

Pamiętaj jednak, że tego dnia nie wszyscy mogą byczyć się przy grilu, wyłożeni wygodnie na trawce – mowa tu chociażby o osobach, które 1 maja obchodzą międzynarodowy Dzień Batmana.

Tak, człowiek-nietoperz ma swoje święto, które to wszyscy jego fani powinni celebrować np. poprzez czujniejsze zwracanie uwagi na zło otaczającego ich świata i w stylu komiksowego superbohatera ratować świat.

Odpowiedz sobie na pytanie: co ty uczyniłeś wczoraj, aby twe miasto było bezpieczniejsze. Nie ochroniłeś żadnej niewinnej istoty przez jakąś wredną kreaturą?

A więc w ramach pokuty obejrzyj kilka osób, których zdjęcia przypominają o tym, jak bardzo heroski są potrzebne, aby świat był lepszy.

Aha, jeśli nie wiesz, na jaką furę najlepiej poderwać taką dziewczynę, serwis Autostuff.pl ma dla ciebie niezły pomysł, zajrzyj tutaj

A photo posted by Cal (@nerd_maidens) on

A photo posted by Martina Angelowa (@mocheh) on

A photo posted by Alex (@rockstarkalex) on

A photo posted by @lollipopgirlsig on

A photo posted by @bomb_sexy_bodies on

A photo posted by Sara Corone 🎀 (@s_crowns) on

batman-boobs.jpg


Dodał(a): Poniedziałek 02.05.2016