Bardzo kształtna Little Ti

Ta dziewczyna jest gorąca jak słońce w Miami, a patrzenie na jej fotki sprawia, że pocimy się jakbyśmy siedzieli w południe na środku pustyni. A przecież jesteśmy w nieźle klimatyzowanej redakcji.

Porównanie Little Ti do słońca w Miami z początku tego tekstu nie było przypadkowe, ponieważ nasza dzisiejsza bohaterka urodziła się właśnie w tym gorącym florydzkim mieście. Pustynia też nie była rzucona ot tak sobie, bo zazwyczaj panuje tam tylko trochę wyższa temperatura niż na Jamajce i Kubie, a to właśnie krew tych dwóch gorących narodowości płynie w żyłach Little Ti.

Dziewczyna ma 20 lat i przez całe swoje życie jest cheerleaderką. Modelingiem zajmuje trochę krócej, niemniej jednak jesteśmy skłonni przyznać, że idzie jej to tak dobrze, jakby również i tym zajmowała się od urodzenia.

Na uwagę zasługują przede wszystkim doskonałe pośladki „Małej”, na których widnieje niewielka dziara w kształcie serduszka, którą zresztą Ti chwali się wszystkim wokoło. My zaś, zgodnie z prośbą na jej profilu, prosimy, byście pamiętali o niej zawsze wtedy, gdy zobaczycie takie miniserduszko na czyimś tyłku. Zresztą, po tych fotkach i tak prędko nie zapomnicie o Little Ti.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. www.instagram.com/thelittleti/ Środa 30.08.2017