Bar Refaeli na Instagramie

Oto jedna z topowych modelek świata, Bar Refaeli i jej gorące fotki z Instagrama. Zobacz jak ta dziewczyna świetnie prezentuje się na amatorskich zdjęciach!

Bar Refaeli

Bar Refaeli to jedna z najpopularniejszych izraelskich modelek, która karierę w świecie mody robi właściwie od zawsze (mając zaledwie 8 miesięcy "grała" już w reklamach produktów dla dzieci). Świadomie modą zajęła się jednak w wieku 15 lat, kiedy to wzięła udział w kilku kampaniach. W 2000 roku została okrzyknięta Modelką Roku przez rodzimy konkurs piękności.

Ma 28 lat, 174 cm wzrostu i niemalże idealne wymiary - 89-60-89. Współpracowała z najbardziej znanymi markami świata, m.in.: Garnier,  Escada, Subaru, Gap, Samsung, Accessorize, Passionata, Fox, Agua Bendita. Znalazła się na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów (Harper's Bazaar, Elle, Marie Claire, Vogue, Cosmopolitan, GQ, Esquire, Glamour) oraz w Sports Illustrated Swimsuit. Na swoim Instagramie udowadnia jednak, że wspaniale wygląda nie tylko na zdjęciach z profesjonalnych sesji. Jej fotki z portali społecznościowych naprawdę robią wrażenie, a trzeba podkreślić, że na wielu z nich nie ma nawet makijażu.Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/barrefaeli Wtorek 14.01.2014