Australijska Kardashianka - Ellie-Jean Coffey

Tę 22-letnią surferkę i modelkę najczęściej można zobaczyć w bikini. Młodziutka blondynka biega po plaży lepiej niż Pamela Anderson, a do zdjęć pozuje równie dobrze co któraś z Kardashianek.

Ellie-Jean Coffey w 2017 roku skończy 23 lata. Pomimo młodego wieku, ta australijska surferka zdążyła już wiele osiągnąć i to nie tylko w ukochanym sporcie. Lubi pokazywać się w skąpym bikini, co chętnie wykorzystują firmy produkujące stroje kąpielowe. Reklamuje je swoim ponętnym ciałem.

Kiedy biega w czerwonym stroju kąpielowym po plaży i w zwolnionym tempie wygląda bardziej zjawiskowo niż Pamela Anderson w „Słonecznym patrolu”. Zresztą swoimi kształtami przypomina amerykańską seksbombę.

Na zdjęciach często można również zauważyć jej młodszą siostrę Holly-Daze, która również jest profesjonalną, choć nieco mniej znaną, surferką. Razem rozpalają do czerwoności mężczyzn na całym świecie i nazywane są „australijskimi Kardashiankami”. Porównanie bardzo na miejscu, bo tak jak ich amerykańskie odpowiedniczki, lubią pokazywać się od tyłu.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/elliejeancoffey Wtorek 27.06.2017