Anya Sugar – słodka jak cukierek, ostra jak brzytwa

W każdym facecie drzemie mały chłopiec, który uwielbia słodkości oraz twardy zawodnik, który lubi potrawy na ostro. Anya łączy w sobie zarówno słodycz, jak i pikanterię, a my uwielbiamy takie połączenia.

Anya Sugar urodziła się 23 grudnia 1992 roku w Sankt Petersburgu w Rosji. Tatuaże, którymi pokryta jest spora część jej seksownego ciała, odkryła, gdy skończyła 17 lat. Wtedy też bez wiedzy rodziców (była jeszcze niepełnoletnia) zrobiła sobie pierwszą dziarę.

“Zaczęłam się tatuować w szkole. W pewnym momencie wpadłam na pomysł i zdałam sobie sprawę, że chcę zobaczyć ten obraz na sobie. Miałam wtedy 17 lat. Jeden tatuaż został już usunięty, ponieważ czułam, że do mnie nie pasuje” – zdradziła w wywiadzie dla Tatoolife.

Mimo że na Instagramie właśnie pyknął jej okrągły milion obserwatorów, wciąż przyznaje, że nie czuje się sławna i rozpoznawalna. W gruncie rzeczy wcale jej na tym nie zależy. “Nie czuję się gwiazdą i nadal jestem bardzo zaskoczona, że ktokolwiek mnie gdziekolwiek rozpoznaje” – przyznaje modelka.

Wydziarana piękność jest arcydziełem, za które odpowiadają nie tylko tatuatorzy, ale przede wszystkim jej rodzice. W końcu to dzięki nim przyszła na świat i mogła stać się żywym płótnem dla sztuki tatuażu. Na lewym rękawie ma obcych, galaktyki i gwiazdy. Natomiast na prawym ramieniu znalazły się posągi aniołów i architektury gotyckiej.

Jeśli chcesz zobaczyć nie tylko jej dziary, zapraszamy do galerii:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 02.09.2020