Antystresowe 20 GIFÓW z cyckami

Zdjęcia biustu można znaleźć w sieci bez większych przeszkód. Ale każdy facet wie, że nie ma nic lepszego, niż obserwacja piersi w ruchu. Dlatego specjalnie dla was zgromadziliśmy najlepsze GIF-y z cyckami w roli głównej.
iStock-528495442.jpg

GIF czyli Graphic Interchange Format nie jest jakąś szczególnie nową sprawą. Po raz pierwszy ten format został zastosowany w 1987 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Ma niewielki rozmiar i pozwala na przestawienie prostych animacji. A wiadomo nie od dziś, że faceci nie lubią niepotrzebnie komplikować spraw. 
Za to sama nazwa jest nieco skomplikowana, gdyż okazuje się, że nikt nie wymawia jej właściwie.

Zdaniem twórcy formatu, jedyną poprawną artykulacją skrótu GIF jest „dżif”. Sprawa zaszła tak daleko, że Steve Wilhite będący twórcą formatu, odbierając nagrodę za dorobek życia dość stanowczo zabrał głos w sprawie poprawnej wymowy i równocześnie podważył słuszność twierdzenia słownika oksfordzkiego, który obie wersje uznaje za poprawne.

Codziennie z serwisu GIPHY korzysta 100 mln użytkowników, którzy wysyłają miliard plików. Gdyby jedna osoba chciała je wszystkie obejrzeć, musiałaby poświęcić na to 2 mln godzin.

My jednak nie mamy potrzeby oglądania wszystkich gifów. Wystarczą nam te z cyckami. Mają właściwości uspokajające, leczą każdy ból (włącznie z bólem istnienia) i są za free. Czy może być coś lepszego? 
Dodał(a): CKM.PL / fot. GIPHY Poniedziałek 08.06.2020