Anna Sophia Berglund - ulubienica Hefnera

Hugh Hefner zawsze miał słabość do młodych blondynek z dużym biustem, ale Anna Sophia Berglund nieco wychodziła ponad szereg króliczków zamieszkujących jego willę, ciesząc się specjalnymi względami

FFN_BAC_Berglund_AS_072315_51806959.jpg

Anna Sophia Berglund to 29-letnia playmate z amerykańsko-szwedzkimi korzeniami, która swojego czasu mieszkała w rezydencji Hugh Hefnera. Co więcej, miała być jego druhną, kiedy za pierwszym razem chciał się ożenić z Cristal Harris (niestety jednak panna młoda zwiała sprzed ołtarza, a Anna zamiast być świadkiem na ślubie, została pocieszycielką pana młodego).

"Z odejściem Crystal, Anna jest moją najlepszą dziewczyną" - napisał wtedy słynny Playboy na swoim Twitterze. Sielanka z Berglund nie trwała jednak zbyt długo, bo niedoszła panna młoda przemyślała swoje zachowanie i wróciła do Hefnera, a potem stała się jego żoną. Berglund szybo odnalazła się również i w tej sytuacji. Bez żalu pozostaje przyjaciółką zarówno pana jak i pani Hefner.

Anna ma 168 cm wzrostu, wymiary: 91-64-91 oraz przepiękne, naturalne (!) krągłości. Więcej zobaczysz na poniższych zdjęciach wykonanych na plaży w Miami. Seksowna blondynka występuje na nich jedynie w kuszącym bikini.
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Środa 05.08.2015