Aniołek topless - Tish Linendoll

Historię tej dziewczyny każdy może dorobić sobie sam, bo...mało jest o niej informacji, a to znaczy, że dba o swoją prywatność. Kłóci się to jednak z otwartym profilem na Instagramie, ale nie nam rozstrzygać o jej ekshibicjonizmie w mediach społecznościowych.
tish-linendoll.jpg

Możemy natomiast rozprawiać o zwykłym ekshibicjonizmie. Choć w jej wykonaniu nie wychodzi to zwyczajnie. Tish Linendoll to amerykańska modelka i początkująca aktorka. Ma na koncie epizod w filmie klasy Z, więc nie ma sensu wymieniać nawet jego tytułu. Ale świetnie radzi sobie w modelingu.

Tish Linedoll ma idealną sylwetkę do prezentowania strojów kąpielowych i bikini. A najlepiej wygląda topless. Do tego śliczna buzia, miłe nastawienie, anielskie włosy i takież samo nastawienie bijące z przepięknych niebieskich oczu.

Po przeczytaniu powyższego akapitu, koleżanka wizytująca naszą redakcję zapytała, czy chciałbym ją jej przedstawić albo czy przedstawiałem ją już mamie. Niestety, Tish ma faceta, ale wierzę w przeznaczenie i w to, że akurat czyta to, a w jej głowie świta myśl „a może by tak to wszystko je*nąć i wyjechać w mazowieckie?”. Tak, na pewno sprawdza już połączenia lotnicze do Warszawy!Do tego podobno świetnie gra na fortepianie, wspiera małe zwierzaki i uwielbia sport. To zupełnie jak cała nasza redakcja. Razem wzięta. Tish Linendoll wystąpiła już na rozkładówkach Maxima w RPA i FHM. Może odezwiemy się do niej z propozycją. Chociaż nie gwarantuję powodzenia rozmów, bo moja zazdrość może być zbyt ewidentna, gdy podczas sesji biegałbym z ręcznikiem, zasłaniając jej walory.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: Shandrew PR / Brian B Hayes Piątek 02.12.2016