Amina Blue: hipsterka z dużą pupą

Tatuaże, kolczyki i internetowy look. Amina Blue to gwiazda sieci. Dziewczyna potrafi zwrócić na siebie uwagę, bo niczego jej nie brakuje.

Faceci dzielą się na tych, którzy preferują pupy, tych którzy skupiają się na piersiach, albo takich jak my, którzy uważają, że piękno jest harmonią, dobrymi proporcjami. Mamy nawet pewną receptę. Warto łączyć duże (piersi) z dużą (pupą). Amina przypadnie do gustu tym, którzy wyznają prymat dołu nad górą, tyłu nad przodem, no dobra, po prostu lubią spore pośladki.

Amina Blue to dziewczyna z Brooklynu. Chociaż jej domem jest Nowy Jork, to jej rodzice są imigrantami z Niemiec i Pakistanu. Znamy ich kraj pochodzenia, ale zdania na temat chyba licznych tatuaży modelki nie poznamy. Amina to szczęśliwa posiadaczka sporego „Oka Horusa” widniejącego nad jej piersiami i dwóch sporych rysunków okalających jeszcze większe pośladki.„I am the Influence”, tak tytułuje samą siebie blogerka na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad pół miliona internautów. Zgadzamy się, jest przodowniczką Instagramowej mody, kompasem dla tych, którzy chcą wiedzieć w co się ubierać i jak nosić. Dwudziestolatka trafiła nawet na okładkę czasopisma 32C, a Kanye West zaprosił ją na wybieg, podczas pierwszego pokazu jego kolekcji butów Yeezy w 2015 roku. Sama ma w planach otwarcie swojej własnej marki, a jej buty mają być wegańskie, bo sama jest weganką. Doceniamy, nawet bardzo ale nas interesuje jednak coś innego. Popatrzcie, a zrozumiecie.
Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/amina.blue Piątek 02.12.2016