Amanda Geores

Dość oryginalną urodę zawdzięcza ewidentnym powiązaniom genetycznym z Kaukazem. Nie jesteśmy jednak w stanie precyzyjnie stwierdzić skąd pochodzi, bo niewiele jest o niej w sieci informacji.
AmandaGeores.jpg

Amanda Geores podobno ma 23 lata i pochodzi z Ohio. A właściwie kończyła tam szkołę średnią. I poza tym, że lubi koszykówkę na najwyższym poziomie, grube i wystawne imprezy i wygrzewanie się na złocistym piachu z zejściem do lazurowej wody, reszty możemy się domyślać.

Z jej instagramowego konta można również wywnioskować, że mieszka w Rezydencji Playboya i bawi się tam świetnie, czerpiąc z tego wszystkie profity, czyli pojawia się na wspomnianych już imprezach, eventach, balach.

Amanda Geores macza też palce w Aurora Swimwear, firmie produkującej stroje kąpielowe i bikini. Nie dotarliśmy jednak do informacji czy jest właścicielką marki, czy jej twarzą. Jedyne co pozostaje, to rozkoszowanie się jej pięknymi kształtami opiętymi ciasnym i skąpo skrojonym materiałem. Oczywiście w reklamie znanej już Wam wody.


Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Wtorek 17.11.2015