Alysson Holt - blond wzór

Gorąca blondynka o wymiarach 95-61-89 i miseczką DD jest idealną wizytówką Los Angeles, gdzie nad oceanem wypoczywa między kolejnymi sesjami bieliźnianymi
AH6a.jpg

Alysson Holt pochodzi z Seattle, jednak za bardzo lubi ciepło, słońce i opalanie swojego ultraseksownego ciała żeby pozostać w chłodnym stanie Waszyngton. Do Los Angeles przeprowadziła się też ze względu na większe spektrum możliwości.

AH1aa2.jpg
Był to strzał w dziesiątkę, bo Alysson ma za sobą sesje dla Playboya, FHM, Hustlera i wielu innych magazynów męskich. Teraz jest również twarzą (a przede wszystkim ciałem) firmy produkującej seksowne stroje kąpielowe. Doświadczenie zbierała również na planach zdjęciowych dla marek bieliźnianych.

AH2a.jpg
Ta gorąca modelka ma jednak wiele talentów. Grała epizody w filmach oraz serialach, studiowała modę i dziennikarstwo, a w wolnej chwili szyje. Póki co jest to hobby, ale w przyszłości chciałaby mieć swoją linię kuszących ciuszków.

AH3aF.jpg
Idealny facet powinien być męski, nosić czapkę, oglądać mecze, ale mieć tez romantyczną stronę. Wypisz, wymaluj – redaktor CKM! No bo zamówienie pizzy do wspomnianego meczu jest chyba wystarczającym substytutem romantycznej kolacji?AH4aF.jpg
AH5a.jpg

Dodał(a): pinky / fot.: Brian B Hayes/Shandrew PR Poniedziałek 18.08.2014