Alyssa Arce – urocza dziewczyna z pazurem

Poznajcie Alyssę Arce, seksowną i pełną uroku modelkę, wewnątrz której drzemie prawdziwy pazur i ogień. I aby móc je ujarzmić i poskromić potrzeba naprawdę nie lada umiejętności.

Spójrzcie na delikatną buzię tej dziewczyny: po prostu słodki aniołek. To jednak tylko mylne wrażenie, które przy bliższym poznaniu prawdopodobnie, by zaraz prysło. Oczywiście nie chcemy powiedzieć, że Alyssa jest bezwzględną laską, która bez mrugnięcia okiem zjada wszystkich samców do podwieczorku, ale z pewnością nie byłoby łatwo wkraść się w jej łaski.

Głównie dlatego, że aby to zrobić, musiałbyś być seksownym, stylowym i wytatuowanym „bad boyem”, który do tego jeździ jakąś zajebistą furą, błyszczy intelektem, bystrością i ma dobre gadane. Nie musisz być czuły ani wrażliwy – wystarczy byś ją zaintrygował sobą, a będzie Twoja. Wszyscy kolesie, którzy są albo zbyt delikatni albo zbyt „ciaśni” umysłowo, odpadają już w przedbiegach.

Jeśli zaś uważacie te wymagania za zdecydowanie zbyt wygórowane, to zaraz dowiecie się, dlaczego tak jest i sami stwierdzicie, że dla takiej laski warto byłoby je spełnić.

Alyssa Arce to przede wszystkim niesamowicie seksowna laska. Jej perfekcyjne wymiary 86-64-86 i miseczka D, zostały dostrzeżone nawet przez samego Hugh Hefnera i znalazły się na rozkładówce Playboya w lipcu 2013 roku. Poza tym w żyłach Alyssy płynie gorąca latynoska krew, która czyni z niej bardzo seksowną laskę o mentalności chłopczycy, lubiącą szybkie samochody i kochającą piłkę nożną.

Jeśli zaś to Was dostatecznie nie przekonuje, to spójrzcie po prostu na te fotki.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 07.10.2016