Allison Parker – modelka zarezerwowana dla dorosłych

Spieszmy się oglądać foty Allison, tak szybko znikają z Instagrama. Gorąca modelka często przegina z nagością na swoich fotach, stąd wielokrotne ostrzeżenia ze strony serwisu. My ostrzegamy, że twoje słabe serce może tego nie wytrzymać.

Allison Ray Parker urodziła się 22 maja 1994 roku w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. Choć sama jest jeszcze całkiem młoda, to jej fotki polecamy raczej dojrzałym facetom. Ci młodsi mogą długo nie wytrzymać tego seksownego widoku. W końcu nawet Instagram wymiękł.

Amerykańska modelka jest znana przede wszystkim z pełnych kształtów. Zwolennicy wychudzonych dziewczyn, nie mają tu czego szukać. Jej duże piersi i sporych rozmiarów tyłek w połączeniu ze szczupłym brzuchem sprawiają, że ta dziewczyna wygląda jak żywa klepsydra.

Choć na pierwszy rzut oka trudno w to uwierzyć, ta ślicznotka, będąc w szkole średniej, grała zawodowo w koszykówkę i podobno radziła sobie całkiem nieźle. Na pewno podczas podskoków zwracała na siebie uwagę kolegów ze szkolnego korytarza. Jest też absolwentką Uniwersytetu Miami.

Jej rodzice to równie ciekawe osobistości, co sama Allison. Ojciec był projektantem mody, a matka pisarką. Nie ma co się dziwić, że owocem takiego związku jest tak szalona i seksowna dziewczyna.

Ulubionym zajęciem tej ślicznotki jest zajmowanie się ogródkiem i fotografowanie pięknych widoków – jednym z nich z pewnością jest jej ciało. Z kolei ulubiona potrawa to owoce morze, a film to Get Out – jak sama przyznaje, mogłaby obejrzeć go jeszcze kilkaset razy. Zapytana o ulubionego aktora, wskazała Toma Cruise’a.

Wzrost: 170 cm
Waga: 60 kg
Wymiary: 91–66–97

Zobacz galerię dziewczyny z ciałem jak klepsydra:Dodał(a): CKM.pl / fot. Twitter Środa 10.06.2020