Alexis Bumgarner – dumna ze swojej miseczki

Na sam widok tej ślicznotki robimy się głodni. I nie chodzi nam o burczenie w brzuchu. Alexis niegdyś pracowała w restauracji, ale na pewno nie zgadniesz, co tam robiła.
Wyświetl ten post na Instagramie.

🕊✨ shot by @maxthompson

Post udostępniony przez ALEXIS BUMGARNER (@alexisbumgarner)


Alexis urodziła się 14 stycznia 1995 roku w Stanach Zjednoczonych. Dorastała w Surfside Beach w Karolinie Południowej. Zanim została modelką, uczęszczała do Horry Georgetown Technical College jako studentka marketingu.

Po ukończeniu szkoły przeprowadziła się do Hendersonville w Karolinie Północnej. Tam zatrudniła się w restauracji Umi Japanese Fine Dining. Nie była jednak kelnerką ani barmanką... Jeśli jeszcze nie domyśliłeś się, w jakim charakterze mogła pracować w japońskiej restauracji, to musisz być wyjątkowo głodny.

Ta ślicznotka pozwalała wykorzystywać swoje nagie ciało w praktyce nazywanej Nyotaimori, powszechniej znaną jako body sushi. Jeżeli dalej nie kojarzysz, o co chodzi, to w dużym uproszczeniu można powiedzieć, że robiła za zastawę stołową. Przełom w jej karierze nastąpił, gdy jeden z prominentnych klientów, który jadł z jej ciała, dostrzegł jej potencjał. Uznał, że z taką figurą może sprawdzić się na modowych wybiegach.

Jej jednak było nie po drodze z pokazami. Stanowczo wolała brać udział w sesjach, gdzie uwaga fotografa była całkowicie na niej skupiona. Druga sprawa jest taka, że Alexis, zamiast pokazywać ciuchy, woli raczej eksponować swoje zgrabne ciało. Właśnie dlatego zdecydowała się zostać modelką bikini i bielizny.

Wystarczy spojrzeć na jej profil na Instagramie, aby zrozumieć jej decyzję. Alexis regularnie eksponuje najważniejsze elementy swojej “zastawy stołowej”. Przede wszystkim miseczka B jest praktycznie wszechobecna na większości zdjęć modelki, która oczywiście jest z niej bardzo dumna.

Zobacz jej miseczkę w galerii:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 01.12.2022