Aleksandra Pieczek – widok na miasto

Ola ma ochotę trochę poszaleć. Jeśli spełnisz kilka jej warunków, masz szansę być częścią tego szaleństwa...
lalalaa sdfsd.jpg

CKM: Cześć, poznajmy się!
Aleksandra Pieczek:
Mam na imię Ola i jestem towarzyskim uparciuchem, który dąży do wyznaczonych celów. Bywam bardzo bezpośrednia – kiedy coś mi się nie podoba, to nie mam oporów i walę prosto z mostu, niezależnie, z kim akurat mam do czynienia. Niektórzy twierdzą, że jestem pyskata... Co jeszcze? Dbam o bycie fit, ale nie brakuje też w moim życiu inteligentnych rozmów.

CKM: Co lubisz robić w wolnym czasie?
A.P.:
Pozować do zdjęć, oglądać horrory, jeździć na rolkach, spotykać się ze znajomymi i rysować. Aha, i jeszcze pływać. Na basen chodzę dość regularnie.

CKM: A w zajętym czasie?
A.P.:
Najbardziej jestem zajęta, kiedy jestem z kimś w łóżku (śmiech). Choćby się waliło i paliło, nie ma wtedy siły, żeby mnie z niego wyciągnąć. Zapomnij, że odbiorę telefon!

CKM: Zasadniczo chciałem zapytać, czym zajmujesz się na co dzień...
A.P.:
Aha... Studiuję turystykę – niedługo będę się broniła – oraz pracuję w dwóch hotelach: w jednym jako kelnerka, a w drugim jako recepcjonistka. Poza tym, jak widzisz, kiedy tylko mogę, to pozuję do zdjęć.

CKM: Najbardziej szalone marzenie, które chciałabyś spełnić?
A.P.:
Skok na bungee. Ostatnio byłam w Heide-Parku, największym niemieckim parku rozrywki, i te ogromne rollercoastery dosłownie wbiły mnie w ziemię. Teraz pora na kolejne ekstremalne doznania. Mam ochotę trochę poszaleć.

CKM: No to szalejmy! Wymarzone miejsce na randkę?
A.P.:
Takie z widokiem na miasto nocą. Do tego butelka schłodzonego wina i tylko my dwoje.

CKM: Co musi mieć w sobie facet, żeby cię zdobyć?
A.P.:
Powinien być ode mnie wyższy i starszy, a przede wszystkim musi okazać się dla mnie totalnym zaskoczeniem.  Jednak, co najważniejsze: pamiętajcie, panowie, że to inteligencja jest najbardziej sexy.

CKM: A jeśli mężczyzna ma to wszystko... Pójdziesz z nim do łóżka na pierwszej randce?
A.P.:
Jak najbardziej!

CKM: I co będziesz z nim robiła w tym łóżku?
A.P.:
Ooo, wiele różnych rzeczy. Tylko mój partner musi pamiętać, że dobry seks to taki, podczas którego facet myśli także o moich potrzebach. Czyli: bez porządnej gry wstępnej jesteś spalony...

To był wywiad. Sesję pełną równie gorących i równie rozebranych zdjęć Oli znajdziesz tylko w nowym listopadowym numerze CKM – już w sprzedaży!

ckm-11-18-9d0d44b8672c24937079ae02113f028e_718536.jpg


Dodał(a): CKM/ fot. CKM Poniedziałek 12.11.2018