Adriana Lima ratuje futbol

32-letnia supermodelka uczy Amerykanów czym jest futbol. Adriana Lima swoim seksapilem przyćmiewa typowo jankeskie sporty, by niepostrzeżenie zostawić na placu boju atrybuty piłkarskie. Brazylijka wypada przy tym zmysłowo, jak zwykle.
lima-football-otw.jpg

Adriana Lima to Brazylijka z oryginalnym pochodzeniem. W jej żyłach krąży mieszanka krwi karaibskiej, portugalskiej, francuskiej i amerykańskiej. I właśnie ten ostatni naród postanowiła przygotować na Mistrzostwa Świata 2014.

lima-football1.jpg
Seksownie wystylizowana jeździ po miejscach zarezerwowanych wyłącznie dla facetów. Odwiedza zadymiony pub, garaż zaadaptowany na jaskinię (oglądania) sportu oraz boisko do futbolu amerykańskiego, na którym właśnie odbywa się trening.


Uzbrojona w gadżety związane z piłką nożną, próbuje wyperswadować Amerykanom, że piłka kopana jest ważniejsza od wyścigów Nascar, baseballu i ganiania z jajowatą piłką. Panowie nie protestują, właściwie nie okazują żadnej reakcji. Idziemy o gruby zakład, że po wyjściu Adriany Limy, Jankesi nawet nie zauważyli, że oglądają inny sport. Tylko kto podejmie się wytłumaczenia im czym jest spalony?


Dodał(a): buddy Wtorek 10.06.2014