Abigail Ratchford – samozwańcza królowa krągłości

Lubisz krągłości? W takim razie na pewno spodoba ci się ta ślicznotka z Pensylwanii. Jej ciało to nowa definicja pełnych kształtów. Patrząc na nią, zapomnisz o trójkątach i kwadratach. Ta dziewczyna to jedyna figura, jaką powinieneś dziś oglądać.

Abigail urodziła się 12 stycznia 1992 roku. Choć to, co za chwilę przeczytasz, może wydawać się niemożliwe, sprawdziliśmy to dokładnie i rzeczywiście tak było… Ta seksbomba, dorastając, uczęszczała do katolickiej szkoły podstawowej, katolickiej szkoły średniej i – przez krótki czas – do uniwersytetu jezuickiego. Całe szczęście nauka poszła w las.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Abi jest obecną królową krągłości. W końcu ktoś musiał przejąć ten tytuł po Kim Kardashian, która ma już swoje lata i więcej silikonu w ciele niż seksownego tłuszczyku. Piersi naszej brunetki niewątpliwie wołają o wolność na każdym jej zdjęciu. Po cichu liczymy na to, że któryś z jej staników w końcu pęknie pod naciskiem krągłości.

Ta żywa klepsydra jest nie tylko modelką, ale także zmyślną bizneswoman. W końcu nie każdy może sprzedawać kubki, zegarki, koszulki, poduszki czy też ręczniki ze swoją podobizną. W sumie chyba każdy facet chciałby owinąć się przynajmniej jej wizerunkiem. Zobacz sam, co możesz spotkać na jej asortymencie:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 16.07.2020