5 kanałów na YouTube na których obejrzysz niezłe laski

Nie tylko Madeline Gavi! W polskiej „jutubosferze” działa więcej świetnie wyglądających, a czasem nawet dobrze gadających dziewczyn. Wybraliśmy 5 kanałów, które nam się szczególnie podobają – ale wcale się nie upieramy, że występujące w nich laski są lepsze od "naszej" Madeline ;)
madeline-gavi-ckm.jpg

1. Seksmasterka

Nosi dziwne peruki i chore soczewki, ale mimo to ogląda się ją dobrze. Głównie
dzięki cyckom. Poza tym na kanale Anieli Bogusz nie ma tematów tabu. Mianowała siebie nauczycielką od edukacji seksualnej, rzuca pomysłami na grę wstępną, serwuje na tacy erotyczne sfery kobiecego ciała i w sumie moglibyśmy chodzić do niej na prywatne korepetycje. Taki naukowy kanał – to my rozumiemy.


2. Unboxerki

Seks to świetny sprzedawca. Wiedzą o tym Małgosia i Milena, które w skąpych bikini prezentują różne gadżety w taki sposób, że moglibyśmy kupić od nich nawet Fiata Multiplę. Dziewczyny są koszmarem feministek, hejterzy zarzucają im sztuczność,
a Małgosi brakuje kilku centymetrów w biuście – nam jednak ciągle jakoś same odpalają się ich filmiki. Tylko czemu jest ich tak niewiele?


3. Siostry Bukowskie

„Stare” gwiazdy blogosfery i instagrama dopiero niedawno zawitały na YT. Siostry Bukowskie (Pati i Marysia - wciąż ustalamy, która jest która) mają w sobie tyle seksapilu, że nie przeszkadza to nawet, gdy opowiadają o vege burgerze, metaboliźmie czy odchudzaniu. Nestety, gadają o tym ciągle. Z drugiej strony, pewnie właśnie dzięki popapranej diecie mają świetne sylwetki, więc propsujemy.

4. Lisie Piekło

Paulina Lis, dziewczyna z najpiękniejszym uśmiechem w Polsce (OK, może nie nr 1, ale w Top 10 się mieści) po prostu siedzi i gada do kamery na różne tematy, ale jest tak zabawna i błyskotliwa, że nie można przestać jej słuchać. Ani przestać patrzeć. Najlepiej wygląda po winie – ale nie tym, które ty wypiłeś, a tym, które wypiła ona.
A łoi wińsko na ekranie często i chętnie – i to jest piękne.

5. Szparagi

Kobiecy odpowiednik ultrapopularnego kanału Abstrachuje. Zdecydowanie seksowniejszy. Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak mają dystans do swej płci i w zabawnych skeczach obnażają jej słabości. Przyznały nawet, że kobiety nie nadają się do jeżdzenia samochodem – i to nie tylko za kierownicą, ale nawet na fotelu pasażera! Ostatnio z innymi jutuberkami rapowały hejty na swój temat.

Bonus: Madeline Gavi

Najseksowniejsza malarka w Polsce była gwiazdą majowego numeru CKM. Jeśli chcesz zobaczyć jej zdjęcia – zajrzyj do magazynu. A jeśli chcesz zobaczyć jak maluje, zajrzyj tutaj:


Artykuł pochodzi z CKM nr 4/2016, zdjęcie Madeline Gavi z CKM 5/2016


...a w najnowszym numerze CKM znajdziesz nasz ranking 5 polskich kanałów na YouTube, z którymi poznasz cały świat bez wychodzenia z domu. Szczegóły w czerwcowym numerze miesięcznika CKM (w kioskach!)

ckm-06-2016-okladka.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu!
Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis!

prenumerata5-16small.jpg


Dodał(a): CKM Wtorek 31.05.2016