Żywa Barbie je powietrze i światło

Żywa Barbie oświadczyła, że ostatnio wcale nie odczuwa głodu i posila się jedynie światłem i powietrzem. Czy to jej sposób na sylwetkę, która dla wielu milionów dziewczynek była wzorem do naśladowania? powietrze i światło
Valeria Lukyanova

Valeria Lukyanova to 28-letnia ukraińska modelka, znana bardziej jako „Ludzka Barbie” lub „Żywa Barbie”. Od paru lat upodabnia się do najbardziej znanej zabawki koncernu Mattel – lalki Barbie. Ekstremalnie wcięta talia, długie i szczupłe nogi, duże piersi, otępiałe oczy, jeden wyraz twarzy i długie blond włosy. Całość jakby wyciosana z kawałka plastiku – to właśnie zarzucają jej moralizatorzy, którzy sprzeciwiają się stawianiu tak wyidealizowanych proporcji za wzór.

Ostatnio jednak Valeria Lukyanova zaskoczyła wszystkich i powiedziała, że nie zna już znaczenia głodu. Twierdzi, że od kilku tygodni do funkcjonowania w lalkowym świecie wystarcza jej światło i powietrze. To charakterystyczne dla breatharianizmu (z ang. `breathe` - oddychać), czyli niejedzenia. Jest to postawa, która odrzuca pokarmy i napoje, uznając je za niepotrzebne do normalnej egzystencji.

VALERIA LUKYANOVA - GALERIA
1622301_427509907351950_1627355598_o.jpg

Modelka od zawsze uważała się za wyjątkową. Twierdzi, że pochodzi z Wenus i widzi inne istoty w ich odmiennych wymiarach czasoprzestrzennych. Żywa Barbie, o wymiarach 99-46-84 i wadze 42 kg twierdzi, że umie porozumiewać się też z kosmitami. Wierzymy jej we wszystko. Bo nie wyobrażamy sobie, by ktoś tak odklejony od rzeczywistości pochodził z tej samej planety co my. Mimo że często słyszymy podobnie brzmiące zarzuty pod naszym adresem.
Valeria Lukyanova nie występowała jeszcze nago w męskich magazynach. Rodzi się tylko pytanie: czy powinna?


Dodał(a): pinky / fot.: facebook.com/ValeriaLukyanova Poniedziałek 03.03.2014