Zwolniona za seksapil

W Turcji dziewczyny żeby utrzymać posadę, nie powinny wyskakiwać ze swoich ciuszków. I nie chodzi o romanse w firmie i ostry seks na kserokopiarce, a o prywatne zdjęcia zamieszczane na profilach społecznościowych.
zuhal-sengul.jpg

Tureckie linie lotnicze zwolniły z pracy 31-letnią stewardessę Zuhal Sengul, bo wystąpiła w teledysku ubrana w bikini, a na swoim profilu na fejsie wstawiała zdjęcia z sesji zdjęciowych, w których brała udział. Bo w wolnym czasie jest modelką.. Teraz zapewne przejdzie na pełny etat w tej profesji.

Dziewczyna odziana w skąpe bikini chodzi wokół basenu, pluska się w wodzie i siada na kolanach pokerzyście – tak w skrócie wygląda teledysk, w którym zagrała Zuhal Sengul. Na klip zamieszczony w serwisie YouTube natknął się jej przełożony.Zaczął swoje małe dochodzenie i po zguglowaniu jej nazwiska i inwigilacji fejsa, natknął się na foty, które nie przypadły mu do gustu, bo Zuhal za bardzo eksponowała na nich swoje wdzięki. Tyle wystarczyło, by linie lotnicze Turkish Airlines wyrzuciły z pracy swoją stewardessę.

Rzecznik Turkish Airlines tłumaczy, że w regulaminie ich firmy, który Zuhal Sengul podpisała, jest zakaz publikowania swoich roznegliżowanych zdjęć w sieciach społecznościowych, bo to zaniża standardy firmy.

W zeszłym roku te same linie zakazały swoim pracownicom malowania się czerwoną szminką, jednak po fali krytyki płynącej z Twittera i Facebooka, firma wycofała się z tego ograniczenia.

Post użytkownika Zuhal Şengül.


Dodał(a): pinky / fot.: youtube.com Czwartek 04.12.2014