Zwiewna Anthea Page

Ta dziewczyna ma w sobie jakąś taką wprost niesamowitą lekkość, zwiewność i naturalność, że z ledwością można oderwać od niej wzrok. Najchętniej wybieglibyśmy z redakcji i prędko wskoczyli do jej łóżka, by trochę poprzewracać się z nią w pościeli.

Coraz bardziej zaczynamy lubić Australię. Nie żebyśmy kiedykolwiek tam byli, no ale samo pisanie o kolejnych boskich kobietach, pochodzących z tego odległego kraju, w zupełności nam wystarcza i tak naprawdę robi całą robotę. Przypomnijcie sobie choćby boską Jaylene Cook albo prawdziwą petardę Emily Sears.

Dziś mamy dla Was niemniej wspaniałą dziewczynę, choć o nieco odmiennej urodzie od dwóch wymienionych pań. Anthea Page jest bowiem wyższa i szczuplejsza, ale przy tym znacznie bardziej delikatna i zwiewna. Mimo to posiada jednak niesamowicie jędrne pośladki i boskie, krągłe piersi, które zresztą bardzo chętnie i bez skrępowania eksponuje przed obiektywem aparatu.

Jej główną zaletą jest jednak uśmiech i ten dziwny urok lekko piegowatej blondynki, który sprawia, że chcielibyście budzić się u jej boku każdego ranka, a któremu nie potrafi się oprzeć wielu facetów. Jak się okazało teraz – także i my.

Niestety w sieci nie znajdziecie zbyt wiele informacji na temat Anthei, poza tym, że jest Australijką i jej kilkoma sesjami np. dla magazynu GQ czy Hihgsnobiety. Pewnie to jednak tylko kwestia czasu, by świat usłyszał o tej zwiewnej blondynce. Na dobry początek przejrzyjcie więc poniższą galerię.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 29.09.2016