Zjawiskowa Camila Ranaya

Wciąż nie możemy uwolnić naszych myśli, bo gęste loki, zniewalający uśmiech i boskie ciało tej seksownej modelki zawładnęły nimi na dobre. Dlatego też już po raz kolejny prezentujemy Wam Camilę Ranayę.
FFN_ranaya_050916_bacff_52049057.jpg

Czy ktoś oprócz Hugh Hefnera i Victoria’s Secret ma większe zastępy najbardziej seksownych muz ze świata modelingu? Zdaje się, że tak i jest to marka, którą dobrze znacie, a po której być może byście się tego nie spodziewali. Mamy oczywiście na myśli 138 Water, czyli producenta wody, który do zareklamowania się wykorzystuje najseksowniejsze kobiety globu.

Do tego zaszczytnego grona zalicza się także młodziutka modelka, Camila Ranaya, której sesję już po raz kolejny Wam pokazujemy. No ale co zrobić skoro tak zaczarowały nas te jej bujne, czarne loki, zniewalający i czarujący uśmiech, a przede wszystkim jędrne i seksowne ciało.

Niestety w sieci krąży niewiele informacji na temat tej dziewczyny, ale to, co wiemy na pewno, to to, że jest ona Brazylijką i jest na początku swojej kariery w branży modelek. Sądząc po jej nicku na Instagramie, ma prawdopodobnie 19 lat.

Ale przecież ten niedostatek informacji na jej temat nie zmieni faktu, że jest prawdziwie zjawiskową modelką, o powalających wdziękach, którym nie umiemy (i Wy pewnie też) się oprzeć. Jeśli jednak jakimś cudem byście dali radę, to macie tu kolejną porcję seksownych fotek Camili z gorącej plaży w Los Angeles, która na pewno sprawi, że wsiąkniecie w uroki tej modelki!Dodał(a): Tomek Makowski Czwartek 19.05.2016