Zerwał z seksowną pogodynką, żeby mieć czas na granie

Granie w Call Of Duty okazało się kwestią ważniejszą niż umawianie się z dziewczyną, która przez wielu jest uważana za najseksowniejszą pogodynkę na świecie.

Aby być w życiu szczęśliwym, trzeba żyć w zgodzie z samym sobą i własnymi priorytetami. Brzmi to dość banalnie, ale taką zasadę wprowadził w życie niejaki Douglas Martin, w środowisku gamingowym lepiej znany jako FaZe Censor. Gość to życiowy farciarz – nie tylko zarabia na życie jako profesjonalny gracz, ale również spotykał się z Meksykanką Yanet Garcia, czyli dziewczyną przez wielu uważaną za najseksowniejszą pogodynkę na świecie. Wielu z was zapewne doskonale ją kojarzy – to ta pani, której wyjątkowo pasują obcisłe kreacje. Zresztą, w tym przypadku obraz mówi więcej, niż tysiąc słów.


FaZe Censor postanowił jednak zerwać z piękną Yanet. Nagrał nawet film, w którym wyjaśnił, dlaczego to zrobił. Mówiąc krótko – związek zabierał mu czas, który on wolałby poświęcić na doskonalenie swoich umiejętności w Call Of Duty. Zresztą, kogo obchodzą jego motywacje – piszemy o tym tylko dlatego, żeby móc pokazać wam galerię zdjęć pięknej panny Garcia. Patrzcie więc i podziwiajcie!

Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/iamyanetgarcia/ Wtorek 24.07.2018