Zdrowa dziewczyna - Crystal Winston

Ta dziewczyna zmusiła nas, abyśmy zaczęli o siebie dbać. Ma fioła na punkcie zdrowia, więc my też musimy się podszkolić. Zanim się poddamy przynajmniej popatrzymy na zdjęcia.

Crystal Winston pochodzi z San Diego, ale mieszka aktualnie w Los Angeles. Tam spełnia swoje marzenia o karierze w modellingu i chętnie pozuje do zdjęć. Ku naszej uciesze lubi się do nich rozbierać i pokazywać swoje zdrowe pośladki. Bo zdrowie to jest coś, co ją najbardziej kręci.

Początkowo studiowała biznes, ale gdy zraniła się w stopę zdecydowała zostać podiatrą. Podiatrzy to tacy lekarze od stóp. Dla niej chętnie zrobilibyśmy sobie krzywdę, tylko po to aby nas leczyła. Jest niestety za daleko i na razie musimy zadowalać się jej kontem na Instagramie.

Dziewczyna prócz tego, że jest modelką, prowadzi również własny interes. Jest internetowym trenerem personalnym, bo wiele koleżanek pytało ją o ćwiczenia, jakie wykonuje, aby utrzymać swoją figurę. Planuje także diety i ma obsesję na punkcie tego co je. Nie weźmie do ust niczego, co jest niezdrowe, dlatego sami zaczniemy o siebie dbać.


Nie zawsze była taka idealna. Kiedy przenosiła się do Los Angeles i miała 19 lat, agencja modelek do której się zgłosiła kazała jej schudnąć 9 kilogramów. Dziękujmy im za ten rygor, bo teraz możemy podziwiać jej idealne ciało.

Nie można też nie zauważyć, że świetnie się w nim czuje. Uśmiecha się kiedy siedzi na plaży w bikini i nie wstydzi się żadnej części swego ciała. Prócz własnych zdjęć umieszcza na swoim koncie fotografie zadowolonych klientek. W ostateczności na nie też można popatrzeć, jeśli skupimy się na części „po”. Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/crystaltwinston/ Wtorek 24.01.2017