Zdjęcia z życia w rosyjskim więzieniu dla kobiet

Młoda Rosjanka osadzona w jednym z rosyjskich więzień dla kobiet przemyciła do celi telefon komórkowy. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda życie w takim miejscu.
v_turme_13.jpg

Na pierwszy rzut oka w życiu nie powiedzielibyście, że fotki, które właśnie widzicie, zostały pstryknięte w więziennej celi. Ot, kilka dziewczyn w szlafrokach i sukienkach, kwiecista pościel, stół, krzesła, telewizor. Wnętrza być może zdają się trochę biedne, ale tak naprawdę zupełnie zwyczajne.

Tymczasem właśnie tak wygląda mały fragment życia dziewczyn osadzonych w rosyjskich więzieniach dla kobiet. Ich autorką jest jedna z nich – Masza Andrejewa, której udało się przemycić telefon do celi i od tamtego czasu regularnie publikuje nowe fotki w rosyjskich mediach społecznościowych.

Wśród fotek przewija się nawet więzienny kot, a dziewczyna często ubrana jest w zupełnie cywilne ciuchy (np. seksowną sukienkę i szpilki) i trzyma w dłoniach bukiety kwiatów! I chyba tylko te kraty w okna sprawiają, że ktokolwiek jest w stanie pomyśleć, że jest coś nie tak z tymi zdjęciami.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. vk.com/id376376236 Czwartek 08.03.2018