Zarobiona dziewczyna - Emma Rose

Ma 28 lat i wierzy w swoje nieograniczone możliwości. Wie jak budować własną markę, bo prócz tego, że kipi seksapilem, to ma głowę do interesów.

Pochodzi z Australii i tam też łączy bycie modelką, influencerką i bizneswoman. Mieszka w Sydney i opisałaby siebie jako kobietę z wielkimi marzeniami, ciężko pracującą oraz ciągle zmotywowaną, aby przekraczać własne granice. Dodalibyśmy do tego jedynie, że jest również niesamowicie seksowna, o czym świadczą jej zdjęcia.

Emma Rose założyła konto na Instagramie w wieku 23 lat nie wierząc, że to może pomóc jej dojść do czegoś w życiu. I chociaż dość szybko zdobyła tysiące fanów na platformie społecznościowej, wciąż nie była pewna kim tak naprawdę pragnie zostać. Jednocześnie studiowała marketing, zarządzanie i public relations. W tym czasie dostała też wiele ofert profesjonalnych sesji od różnych marek, aby reklamować ich produkty.

Nic dziwnego, że wiele firm chciało ją wykorzystać, aby je promowała. Jej wymiary to 71-58-81, a piersi nosi w miseczce D. Wtedy też zakochała się w każdym aspekcie modellingu, bo nie tylko pozowała przed aparatami, ale również zajmowała się organizacją sesji zdjęciowych i tworzeniem reklam. W ten sposób zdobywała coraz więcej doświadczenia.

Stworzyła też własną platformę umożliwiającą użytkowniczkom sprzedaż i wymianę ubrań, dodatków i akcesoriów. Słowem ta dziewczyna ma głowę do interesów i dobrze wie jak budować własną markę. Ma fioła na punkcie mody i gdybyśmy również się na niej znali, pewnie docenilibyśmy jej gust odzieżowy. Tymczasem najbardziej lubimy na nią patrzeć, kiedy eksponuje swoje wdzięki w skąpych strojach kąpielowych, opalając się na słonecznych, australijskich plażach.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/emmaroseofficial Piątek 12.05.2017