Yesy Naya – gorąca Kubanka

Ta dziewczyna ma boskie kształty i wcale nie lubi się z tym kryć. Jej ulubiony strój? Ma tylko trzy. Albo strój kąpielowy, albo seksowna bielizna, albo brak jakiegokolwiek stroju. Która z tych wersji przypadnie wam najbardziej do gustu?

Yesy Naya to niesamowicie seksowna petarda wprost z gorącej Kuby. Ma typowo latynoskie kształty, czyli jędrną i obfitą pupę, duże, jędrne i obfite piersi oraz wąską talię. Od razu na początku ciekawostka na temat gorącego ciała Yesy: obwód jej bioder jest mniejszy niż obwód piersi – jej wymiary to 86-66-81 – i patrząc na fotki, które bardzo chętnie wrzuca do sieci, wcale nietrudno nam w to uwierzyć.

Tym bardziej, że piękna Kubanka nie ma problemu z tym, żeby eksponować swe bujne kształty, i to nieskrępowane zbyt wielką ilością tkanin, które raczej zamiast zakrywać jeszcze lepiej uwydatniają to wspaniałe ciało. Jej pewność siebie sprawiła też, że aktualnie Yesy jest jedną z najbardziej wziętych modelek w Miami, w którym mieszka na co dzień. Chyba was to nie dziwi, prawda? 
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/yesyn13/ Poniedziałek 21.08.2017