Yanita Yancheva – niezła sztuka przetrwania

Ta dziewczyna nie boi się żadnych wyzwań. Dwukrotnie wzięła udział w survivalowym programie, w którym większość facetów odpadłaby w pierwszym odcinku. Natomiast tej ślicznotce udało się dotrzeć do finału i zrobić wokół siebie niezły szum.

Yanita urodziła się 10 lutego 1987 roku w Sofii w Bułgarii. Po raz pierwszy zrobiło się o niej głośno w 2008 roku, za sprawą trzeciego sezonu bułgarskiego reality show Survivor Bulgaria. Była wtedy młodą studentką i rywalizowała w nim z innymi uczestnikami, których przewyższyła umiejętnościami, ale przede wszystkim urodą.

Dotarła do samego finału i mimo że nie wygrała programu, to zyskała coś o wiele cenniejszego, a mianowicie rozpoznawalność. Następnie powtórzyła ten sukces w 2013 roku w piątym sezonie serialu. Dzięki udziałowi w programie stała się bardzo popularna również na Instagramie.

Dodatkowo po udziale w programie jej sylwetka stała się jeszcze smuklejsza, bo podczas pobytu na Panamie schudła 3 kilogramy. Uznała, że jej nowa waga bardzo jej odpowiada i zaczęła regularnie ćwiczyć, co zresztą widać po jej fotkach. Dodatkowo stwierdziła, że chodzenie na siłownię i właściwe odżywianie pomogą jej zregenerować ciało.

Jednak zanim zajęła się fitnessem, uprawiała różne inne sporty, w tym gimnastykę rytmiczną. Natomiast w czasach szkolnych również była bardzo aktywna. Grała w piłkę nożną, tenisa i bardzo dużo pływała. Wtedy jeszcze nie planowała, że zostanie modelką.

Podczas studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Warnie skupiała się na jak najlepszych wynikach, chcąc zostać prawnikiem. Uzyskała stopień magistra, ale najwyraźniej była jej pisana zupełnie inna kariera. No i całe szczęście, bo w innym przypadku pewnie nie moglibyśmy podziwiać jej wysportowanego ciała.

Zobacz, jak wygląda prawdziwa sztuka przetrwania:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 21.08.2020