Yanet Garcia - najseksowniejsza pogodynka świata

Mimo, że pogoda w Meksyku jest przewidywalna niczym losy Polaków na piłkarskich turniejach, większość mieszkańców Monterrey nie odpuści za nic prognozy w lokalnej telewizji. Za wszystkim stoi

I mogą nawet nie obejrzeć serwisu informacyjnego, ale gdy na wizję wkracza Yanet Garcia, zamiera cała prowincja. I nie tylko! Bo seksowna prezenterka znana jest już na całym świecie. Wszystko dzięki jej pełnym, latynoskim kształtom, ślicznej buzi i bardzo przyjaznego przysposobienia. Oczywiście talent też się liczy.

Conductora del Clima, bo tak oficjalnie nazywa się jej stanowisko, ma 24 lata i wielką karierę przed sobą. Głównie w modelingu, choć sama ostatnio otworzyła agencję modelek. Yanet Garcia jest skromna, a wręcz nieśmiała. Nie zadziera nosa, twardo stąpa po ziemi, bo wie, że sława może być chwilowa.Ale jeśli utrzyma figurę, czeka ją jeszcze kilka obfitych lat. Mówi, że za jej kształty odpowiedzialne są głównie geny, ale wolne chwile mimo wszystko spędza w siłowni, boksując lub biegając. Wszystko żeby wbić się w ultra obcisłe kiecki. Seksowna figura, krągłości, pełna pierś i pupa za milion przysiadów - w takich okolicznościach przyjmiemy nawet prognozę zimy stulecia.
Dodał(a): Jan Rzeźnik Wtorek 28.07.2015