Yanet García - pogodynka na każdą porę

Uznawana przez internautów za najbardziej seksowną pogodynkę świata, Yanet García wystąpiła w rozbieranej sesji w magazynie dla panów. Obiektyw kamery uchwycił też backstage z całego wydarzenia.


Yanet García to meksykańska gwiazda, której sława dawno wybiegła łączami internetowymi poza granicę jej latynoskiej ojczyzny. Jej stanowisko to Conductora del Clima, czyli pogodynka. Pracuje w lokalnej stacji telewizyjnej, choć założyła niedawno agencję modelek. Sama ma spore doświadczenie, aczkolwiek w magazynie dla panów pozuje po raz pierwszy.

H Para Hombres zwany też Revista H, to magazyn dla facetów, który można porównać do CKM. Najpiękniejsze dziewczyny oraz tematyka związana z szeroko pojętym męskim stylem życia to nasze wspólne znaki charakterystyczne.Wracając do Yanet Garcíi… jej piekielnie seksowne kształty przekonały wydawców magazynu, by zaprosić ją do sesji. Poza tym ta dziewczyna z Meksyku ma bardzo przyjazne przysposobienie. Jest sympatyczną, pozbawioną nadęcia i napinki, naturalną dziewczyną, która nie zadziera nosa i nie przykleja na siłę uśmiechu przed nagraniem. Inne pogodynki mogłyby się od niej wiele nauczyć. O ile wleją w siebie tyle pokory, co Yanet.
Dyskutuj z autorem na Twitterze

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 06.10.2015