Wystrzałowa dziewczyna - Lauren Young

Ta weteranka wojenna potrafi wprowadzić mężczyzn w kompleksy. Nie dość, że jest piękna to swoje wdzięki najbardziej lubi eksponować w towarzystwie wielgachnych karabinów. Słowem wystrzałowa z niej dziewczyna.


Kiedy odkryliśmy instagramowe konto Lauren Young zrobiło nam się trochę wstyd. Ta dziewczyna sprawiła, że poczuliśmy się mało męscy siedząc całymi dniami w dusznej redakcji przed komputerami, podczas gdy ona pozuje z różnymi rodzajami broni i wrzuca zdjęcia w postapokaliptycznych klimatach.

Odkryliśmy również, że jest weteranką wojenną. W latach 2011-2012 stacjonowała wraz ze swoim oddziałem w Afganistanie. Kiedy wróciła do Stanów Zjednoczonych nie zamierzała spoczywać na laurach. Obecnie jest na studiach magisterskich i to podwójnych. Na University of Nevada-Reno uczy się prawa i psychologii.

Co ciekawe Lauren wychowała się w domu, w którym nie było dostępu do broni palnej. Nigdy nawet nie brała udziału w polowaniu. Bakcyla złapała kiedy wstąpiła do wojska. Wyszedł z tego długi i bardzo seksowny związek.

Swoją miłość do broni przerobiła na prawdziwą sztukę. W jej opinii pistolety są bardzo seksowne, szczególnie jeśli się je modyfikuje w zależności do swoich potrzeb. I rzeczywiście. Udowadnia to swoimi zdjęciami, które są tak gorące, że aż parzą. Równie podniecające co wygląd pistoletów jest dla niej świadomość tego, jak ich używać. Jakby komuś przeszło przez myśl, jakoby była to tylko poza i laska nie potrafi strzelać, wystarczy włączyć pierwszy z brzegu filmik z jej Instagrama.

Niestety nie mamy u niej szans. Lauren Young umawia się tylko z posiadaczami broni i wojskowymi, ponieważ dzieli z nimi to samo poczucie humoru i lubi jak sobie nawzajem docinają. Niestety nasze doświadczenie z pistoletami ogranicza się do grania w strzelanki na konsoli. Ale teraz może czas to zmienić. Nie wiemy tylko kogo z redakcji oddelegowalibyśmy, żeby robił za tarczę. 

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/_missss.lauren_/ Czwartek 30.03.2017