Wysportowana dziewczyna - Aly Raisman

Ona wygina śmiało ciało. Dla niej to zawsze mało. Aly Raisman pręży się i rozciąga zawodowo. Jest w tym prawdziwą mistrzynią.

Najbardziej lubimy dziewczyny, które potrafią się dobrze wyginać. Ta robi to na poziomie olimpijskim. Serio. Jest medalistką zarówno w wyczynach zespołowych, jak i solowych. I od razu zaznaczamy, że nie występowała w porno.

Aly Raisman, a właściwie Alexandre Rose Raisman ma zaledwie 23 lata, a na swoim koncie posiada osiągnięcia, jakich mogą jej pozazdrościć sportowcy z o wiele dłuższym stażem. Jak sama mówi w gimnastyce najbardziej pociąga ją to, że ta dyscyplina nigdy nie jest nudna. Zawsze znajdzie się coś co można poprawić.

Zaczęła bardzo wcześnie. Bakcyla załapała od matki już w wieku dwóch lat. Dzięki temu w swojej dyscyplinie osiągnęła mistrzostwo. Nic więc dziwnego, że jednym z jej ulubionych zajęć w wolnym czasie jest uprawianie jogi.


Z medalami jakie zdobywała w 2012 roku w Londynie, była najczęściej oznaczanym amerykańskim sportowcem. W 2016 roku w Rio de Janeiro poszło jej gorzej, chociaż również przywiozła do domu nieco złota.

Ale my nie o tym. Na rozmowy o sporcie jest czas i miejsce, a myśmy chcieli powiedzieć coś o jej wyglądzie. W naszych sercach zajmuje miejsce na podium, jeśli chodzi o bycie gorącą dziewczyną.

Ze swoim idealnym i wysportowanym ciałem, wyczynia po prostu cuda. Własnych partnerek nie możemy namówić do przyjmowania takich póz. Głównie dlatego, że boją się ewentualnych załamań. Bo nie oszukujmy się. To, co robi Aly, może sugerować, jakoby była z gumy.


Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/all_about_raisman/ Czwartek 16.02.2017