Wydziarany piegus - Zhara Nilsson

Zhara jest oddaną patriotką. W narodowe święta Szwecji zakłada żółte bikini i otwiera schnapsa. Do tego na kolację przyrządza pyszne klopsiki. Pamiętaj o tym podczas następnego niedzielnego obiadu w Ikei.

Zhara Nilsson to przesympatyczna i przeapetyczna blondynka ze Szwecji. Jednak wybrała ponurą Wielką Brytanię na swój dom, mimo że jej ulubionym strojem jest bikini. Naszym na niej też. Na szczęście dziewczyna celebruje każdy promień słońca, jaki oświeci Wyspy Brytyjskie i za każdym razem wbija się w seksowne stroje kąpielowe.

Pochodzi z małego miasteczka na północy Szwecji, ale po ukończeniu studiów muzycznych w swoim kraju, postanowiła odpocząć trochę od nutek i spróbować swoich sił w modelingu. Smukła niczym wiolonczela blondynka ruszyła na podbój Wielkiej Brytanii. Po dwóch latach była już rozpoznawalną modelką, która nie narzekała na liczbę zleceń. Mogła żyć dostatnio ze swojej nowej pasji.Wkrótce konta Zhary Nilsson w mediach społecznościowych zaczęły pęcznieć od fanów, co przysporzyło jej nowych kontraktów. Teraz pozuje do zdjęć z różnymi produktami na instagramie i dzięki temu nie musi martwić się o zlecenia. Jakiś czas temu postanowiła na parę miesięcy wyjechać do Tajlandii, gdzie byli jej nowi zleceniodawcy. Dokumentowała również rzetelnie tę wyprawę i stąd możemy podziwiać Zharę w pięknych plenerach i skąpych strojach kąpielowych. Oczywiście z różnymi produktami oznaczonymi na zdjęciach.

Nie przeszkadza nam to dopóki jest to bielizna, kremy do opalania i herbatki „odchudzające”. Bo wtedy jej stylówki odpowiadają nam najbardziej.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/zhara_nilsson Wtorek 14.06.2016