Wydziarana ślicznotka - Lauren

Zapadła nam w pamięć, bo ma prześliczną buzię, rewelacyjne ciało. Ciekawe tatuaże i fioletowe włosy to jednak jej znak firmowy, dzięki którym jest rozpoznawalna w sieci spośród innych atrakcyjnych jutuberek.
itslaurendotcom.jpg

Na YouTube pod pseudonimem itslaurendotcom prowadzi kanał, na którym podpowiada laskom jak żyć. Z tym że jej życie kręci się wokół make upu, urody i czasem mody. W tej ostatniej kwestii doceniamy ją najbardziej. Jej foty na Instagramie prezentują ją w naszych ulubionych stylóweczkach: bikini, stroje kąpielowe, bielizna, gorsety i oczywiście topless.24-letnia blogerka pochodzi z rejonu East Midlands w Anglii i dzięki temu ma uroczy akcent, który nie drażni jak bełkot uwalonych w trupa Brytyjek podczas wakacji w Grecji. Lauren podobno też fotografuje. Jednak im dłużej przeglądamy jej profile w serwisach społecznościowych, tym bardziej jesteśmy przekonani, że ta wydziarana laska powinna stać przed, a nie za obiektywem.

Dla niej nauczymy się nawet obsługi zalotki!Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/itslaurendotcom Piątek 25.09.2015