Wybory Miss BumBum 2017 - zmiany w regulaminie

Zdaje się, że tych wyborów nikomu z was nie trzeba przedstawiać. Właśnie wystartowała kolejna edycja Miss BumBum – prawdopodobnie najseksowniejszego konkursu piękności dla kobiet, jaki kiedykolwiek powstał.

Świat zdecydowanie stał się lepszym miejscem odkąd w 2011 ktoś błyskotliwy wpadł na pomysł, by zorganizować wybory najseksowniejszych pośladków Brazylii. Naturalnie wydarzenie to z miejsca podbiło serca fanów kobiecych krągłości z całego świata i już nikt nie wyobraża sobie bez niego życia. A właśnie teraz wystartowała już 7. edycja Miss BumBum.

Na obecnym etapie konkursu wyłoniono, jak co roku, 27 reprezentantek każdego z brazylijskich stanów. Seksowne uczestniczki, odziane jedynie w skąpą bieliznę podkreślającą ich krągłości, wybiegły na ulice Sao Paulo i zablokowały ruch. Spośród nich publiczność wybierze już tylko 15 finalistek, które będą mogły wziąć udział w wielkiej gali i tym samym zawalczyć o tytuł miss najlepszego tyłeczka w kraju.W tym roku wprowadzono jednak drobne zmiany w regulaminie konkursu w stosunku do lat poprzednich, choć nie jesteśmy pewni, czy wyjdą one na dobre. Po pierwsze, w obecnej edycji bardziej promowane będą te nieco mniej obfite pupy, po drugie zaś, zabroniono uczestniczkom wykorzystywania takich sposobów przekonania do siebie publiczności, jak np. striptiz na żywo.Wciąż jednak wybory Miss BumBum to prawdziwa uczta dla oczu, tym bardziej, że każdy z tyłeczków, który można tam zobaczyć, jest w stu procentach naturalny.

Przypominamy też, że pod koniec lipca odbyły się polskie wybory Miss BumBum.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/missbumbumbrasil/ Środa 09.08.2017