Wodna MILF-a - Debbie St Pierre

Pośladki tej syrenki docenił sam Snoop Dogg, a jak wiemy z jego teledysków, facet zna się na rzeczy. Debbie praktycznie żyje w bikini, a my nie możemy się na nią napatrzeć.

Jeśli jeszcze nie poznałeś Debbie St Pierre najwyższy czas nadrobić zaległości. Ta dziewczyna ma na razie niecałe 90 tysięcy fanów na Instagramie, a naszym skromnym zdaniem zasługuje na wiele więcej. W końcu robi wszystko, aby przypodobać się mężczyznom, łącznie z eksponowaniem swoich wdzięków w skąpym bikini.

Debbie jest amerykańską modelką mieszkającą w Las Vegas i na swoim koncie posiada kilka kontraktów z firmami produkującymi stroje kąpielowe. Ponieważ najczęściej można ją zobaczyć właśnie na plaży w bikini, określa samą siebie mianem syreny. Przeglądając jej zdjęcia można dojść do wniosku, że rzeczywiście więcej czasu niż na lądzie spędza w wodzie.

Jej kształty i wymiary 81-58-91 robią wrażenie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że jest certyfikowaną kilkuletnią córeczką MILF-ą. Koło kształtów Debbie nie można przejść obojętnie. Jej jędrne pośladki docenił nawet Snoop Dogg, który kiedy tylko je zobaczył postanowił złożyć na nich autograf, na co dziewczyna chętnie przystanęła.

Nic dziwnego, że urzekła słynnego rapera, skoro potrafi tak twerkować.


Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/debbie_stpierre/ Wtorek 30.05.2017