Wegańskie cielęcinki

Czy kapusta, pomidor i ogórek mogą kręcić bardziej, niż golonka, boczek i żeberka? Jest w roku taki dzień, czy następuje taki właśnie cud

451632330.jpg

To właśnie dziś, 17. czerwca na całym świecie obchodzony jest Dzień Podjadania Warzywek (Eat your Vegetables Day). 


Tak więc choć jako prawdziwi mężczyźni nie ufamy zieleninie, a nasza dieta nie uwzględnia warzyw innych, niż ziemniaki (konsumowane do schabowego, lub te w płynie, w wersji 40-procentowej), to w owym wyjątkowym dniu jesteśmy w stanie zrobić wyjątek i zjeść coś, co wyrosło na grządce, a nie zostało wykonane z krowy, kury lub świni.

Abyś również i ty z okazji dzisiejszego święta zmotywował się do skonsumowania jakiejś jarzyny, przygotowaliśmy naprawdę gorącą galerię zdjęć z seksownymi miłośniczkami warzyw. Wszystkie owe dziewczyny we wzruszający sposób używają swych pięknych ciał do wspierania akcji organizacji PETA (People for the Ethical Treatment of Animals, czyli Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt), promując weganizm. 

21617.jpg

Kto brał udział tej szczytnej misji? Są to zarówno sławna Pamela Anderson, Elen Rivas (była narzeczona Franka Lamparda), brytyjskie piękności Chantelle Houghton oraz Amanda Holden, jak i urodziwe Australijki (Sophie Monk i Cara Grogan). 
W owym gronie znajdziesz też latynoskie modelki i celebrytki Rocsi Diaz oraz Patricię De Leon, gwiazdorki Hollywoodu (Elizabeth Berkley, Alyssa Milano czy Maggie Q) i Bollywoodu (Shamita Shetty i Esha Gupta). Do tego dochodzi piosenkarka z Filipin Geneva Cruz, modelki Jenna Talackova, Renee Somerfield oraz Isabel Roces, czy też Angela Simmons (córka Josepha Simmonsa ze składu Run–D.M.C.)

Oczywiście nie liczymy na to, że dla tych pań zdecydujesz się rzucić mięso, lecz obejrzeć ich smakowite fotki zdecydowanie warto:

Dodał(a): Piątek 17.06.2016